10310.
401. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Jelzés nélkül: Mollináry asszony. Akvarell, papír, üvegezett keretben, hátoldalon feliratozva, 8,5×6 cm