10312.
401. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Jelzés nélkül: Häufler Josephine. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 8,5×6 cm