Antik ezüst (Ag) gyertyatartó párban. Bécs, 1861. Jelzett, mesterjegye... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/400/kategorien~Juwelen/Juwelen~1500001/Antik-ezust-Ag-gyertyatarto-parban-Becs-1861-Jelzett-mesterjegyes-CSS-Ifj-Christian-San~II2341095
2341095
19135
400
110000
Jewellery
Beschreibung: Antik ezüst (Ag) gyertyatartó párban. Bécs, 1861. Jelzett, mesterjegyes (CSS) Ifj. Christian Sander. Össz nettó 452 g. / Antique silver candlestick pair. Vienna, 1861. Hallmarked, CSS golsmith mark. 26 cm
: karap_norbert