Antik ezüst (Ag) olajos, ecetes asztali kínáló. Bécs, XIX. sz. közepe. Jelzett, mesterjegyes. / Antique silver table vinegar and oil set. Hallmarked, with maker's mark. 28,5 cm, 227 g