140 000 HUF
Art deco, ezüst (Ag) kínáló tál. XX. sz. eleje. Polgár Kálmán ezüstárugyára, Jelzett, címkézett ezüst. Belül aranyozott, csiszolt üveg betéttel (egy minimális karccal) Nettó 440 g. d: 20 cm / Silver art deco pan. Marked, with glass inlay. nett: 440 g, d: 20 cm