10661.
400. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
90 000 HUF
243,24 EUR, 264,71 USD
XVIII. vagy XIX. sz. francia festő alkotása, jelzés nélkül: Pásztorjelenet. Olaj, bőr. Szecessziós stílusú modern fa keretben. 46x41 cm / XVIII. or XIX. century French painter, unsigned: Shepherd scene. Oil on leather. In art nouveau style modern wooden frame. 46x41 cm