Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
55 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Jelzés nélkül, feltehetően magyar festő 1880-1900 körüli alkotása: Elegáns hölgy portréja. Olaj, vászon. Dekoratív, makkokkal, tölgyfalevelekkel díszített antik fa keretben. 51x34 cm