10559.
400. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Vályi Nagy Dezső (1906-1981): Gödöllő, 1980. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben, 17,5x27 cm