10560.
400. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Alakok. Rézkarc, papír. Üvegezett, dekoratív fa keretben, 15×17 cm