10567.
400. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Tájkép. Akvarell, papír, sérülésekkel, 30x43 cm