Olvashatatlan jelzéssel: Naplemente. Olaj, karton, üvegezett keretben,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/400/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~3000002/Olvashatatlan-jelzessel-Naplemente-Olaj-karton-uvegezett-keretben-21x33-cm~II2458173
2458173
10566
400
15000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Naplemente. Olaj, karton, üvegezett keretben, 21x33 cm
: tm