Olvashatatlan jelzéssel: Férfi portré.
Olaj, vászon. 40x30cm, sérült,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/400/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~3000002/Olvashatatlan-jelzessel-Ferfi-portre-Olaj-vaszon-40x30cm-serult-kopott-Jelzett~II2454720
2454720
10564
400
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Férfi portré.
Olaj, vászon. 40x30cm, sérült, kopott. Jelzett.
: pelikán_kristóf