10563.
400. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Erdő szélén. Rézkarc papír. 23,5x32cm, körbevágott, jelzett,