10709.
400. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
26 000 HUF
70,27 EUR, 76,47 USD
Jelzés nélkül: Női portré. Olaj, vászon. Díszes, kissé sérült blondel keretben, 80x60 cm