10710.
400. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Hidvégi K jelzéssel: Szent Kristóf. Olaj, vászon. Sérült. Díszes, sérült fa keretben, 84x62 cm