10758.
400. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
42 000 HUF
113,51 EUR, 123,53 USD
Garro jelzéssel: Gyerekek. Olaj, falemez. Historizáló stílusú fa keretben, 50×40 cm / Signed Garro: Children. Oil on panel. Framed. 50×40 cm