10757.
400. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Frank Magda jelzéssel: Aktok a tájban. Akvarell, kréta, papír, üvegezett fa keretben, 42×28 cm.