Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 295

Ausztria. Nevezetesebb látványosságok - utazás - nyaraló- és gyógyhelyek, stb. Wien, Österreichisches Verkehrswerbung. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15012.

Rufpreis:
900 HUF
2,43
2,65
Zádori János: Spanyol út. 1868. Pest, 1869, Athenaeum. 429 p. Átkötött, aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a címlapon kisebb szakadással, néhány lapon sérült lapszélekkel, helyenként kissé foltos lapokkal.
15013.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
Dr. Bodnár Gyula (szerk.): Esztergom. Budapest székesfőváros iskolai kirándulóvonatai. Bp., 1936, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Kiadói papírkötés, térképmelléklettel, borító szakadozott, hiányos
15014.

Rufpreis:
1 000 HUF
15015.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
15016.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Die Donau von Passau bis zum Schwarzen Meere. Wien, 1905, Erste k. k. priv. Donau-Dampfschiffahrts-Gesellschaft. 164 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, a címlap és az első két lap hiányzik.
15017.

Rufpreis:
1 000 HUF
15018.

Rufpreis:
2 400 HUF
[Agostini, Alberto Maria de (1883-1960)] Alberto M. De Agostini: Tíz esztendő a Tűzföldön. Fordította: Cholnoky Béla. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1926.], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 209+3 p.+28 t. (Fekete-fehér fotók.) +3 (2 kihajtható, 1 nagyméretű térkép melléklet: A Tűzföld térképe, a hajtás mentén szakadással, 37x57 cm) t. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a gerincen kopás-, a borítón kis kopásnyomokkal.
15019.

Rufpreis:
2 400 HUF
Cholnoky Jenő (1870-1950): A sárkányok országából. Életképek és utirajzok Khinából. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1913], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., XV+407 p. Az oldalszámozáson belül egészoldalas és szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón kopásnyomokkal, a térkép melléklet hiányzik.
15020.

Rufpreis:
3 000 HUF
Forbáth László (1901-?): A megújhodott Mongolia. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1934.],Franklin, 239 p.+32 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, az alsó lapéleken a szöveget nem érintő tintafolttal.
15021.

Rufpreis:
1 800 HUF
15022.

Rufpreis:
1 800 HUF
E. W. Pfizenmayer: Kelet-Szibíria őslakói.Tudományos utazás a mammut-tetemek és az erdőlakó népek tanulmányozása végett. Átdolgozta és Szibéria általános leírásával kiegészítette: Cholnoky Béla. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. 82 képpel és térképpel. Budapest, é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Könyvkiadóvállalata. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Kopott és foltos állapotban, laza fűzéssel, kijáró lapokkal, helyenként foltos lapokkal.
15023.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF