15023.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
E. W. Pfizenmayer: Kelet-Szibíria őslakói.Tudományos utazás a mammut-tetemek és az erdőlakó népek tanulmányozása végett. Átdolgozta és Szibéria általános leírásával kiegészítette: Cholnoky Béla. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. 82 képpel és térképpel. Budapest, é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Könyvkiadóvállalata. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Kopott és foltos állapotban, laza fűzéssel, kijáró lapokkal, helyenként foltos lapokkal.