15018.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Dr. Keöpe Viktor: Cejlon, az éden szigete. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kívül a gerinc kissé kopott, belül a gerincnél kissé szakadt papír, egyébként jó állapotban.