15013.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 200 HUF
Zádori János: Spanyol út. 1868. Pest, 1869, Athenaeum. 429 p. Átkötött, aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a címlapon kisebb szakadással, néhány lapon sérült lapszélekkel, helyenként kissé foltos lapokkal.