17586.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
4 000 HUF
Urmánczy Nándorné szakácskönyve. Minden recept házilag kipróbálva. Bp.,[1926], Franklin, 220 p. Második, bővített kiadás. Átkötött kopott modern kemény-kötés, az eredeti borító egy részét az átkötéskor felhasználták, foltos lapokkal, egy-két szakadt, egy sérült lappal, és egy lap sarkán hiánnyal.