Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 70

Örösi Pál Zoltán: Méhek között. Bp., 1989. Börze. Kiadói papírkötésben
17566.

Rufpreis:
8 000 HUF
[Zsalozovits Józsefné Doletskó Teréz (1818-1883)] Rézi néni: Szegedi szakácskönyv. Ezernél több ételkészítési utasítással. Igazi magyar konyha. Bp., 1901 ,Athenaeum, 373+3 p. Hetedik kiadás. Erősen sérült, hiányos gerincű papírkötésben, megviselt, szétvált állapotban
17567.

Rufpreis:
4 000 HUF
von Gilgen, Hermine: Kochbuch für Zuckerkranke. Durchaus erprobte, ärztlicherseits anerkannte Rezepte. Wien, 1896, St. Norbertus Buch- und Kunstdruckerei. 92 p. Fekete-fehér illusztrációkkal, könyvdíszekkel. Német nyelven. Korabeli dombornyomott, aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval.
17568.

Rufpreis:
2 400 HUF
Prato, Katharina: Süddeutsche Küche auf ihrem gegenwörtigen Standpunkte. Graz, 1885, Aug. Hesses Buchhandlung. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Német nyelven. Borító, gerinc sérült, foltos, egy lap hiányzik.
17569.

Prato, Katharina: Süddeutsche Küche auf ihrem gegenwörtigen Standpunkte. Graz, 1885, Aug. Hesse's Buchhandlung. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Német nyelven. Borító, gerinc sérült, foltos, egy lap hiányzik.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Dr. Holdas Sándor: A nutria tenyésztése. Bp., 1982, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés. A borító elszakadt.
17570.

Rufpreis:
800 HUF
Dr. Holdas Sándor- Suschka Alfréd - Ifj. Pacs István: Gazdaságos házinyúltenyésztés. Bp, 1976, Mezőgazdasági Kiadó. Foltos, szakadt kiadói papírkötésben, sérült gerinccel.
17571.

Rufpreis:
1 000 HUF
17572.

Rufpreis:
3 000 HUF
17573.

Rufpreis:
1 400 HUF
Csepregi Pál: A csemegeszőlő termesztése. Hungarofruct Kiskönyvtára. Bp., 1958, Mezőgazdasági. Második kiadás. Kiadói papírkötés, aláhúzásokkal.
17574.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Requinyi Géza: A must erjedése és bakteriológiája. Bp., 1942, Pátria, 128 p. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, ceruzás aláhúzással, a gerincen egészen kis hiánnyal.
17575.

Rufpreis:
3 000 HUF
1984 Szaporításra engedélyezett szőlő- és gyümölcsfajták jegyzéke 1984/1985. Bp., 1984, Növénytermesztési és Minősítő Intézet, 80+1 p. Kiadói papírkötés.
17576.

Rufpreis:
1 200 HUF
Claus József: Az őszibarack és termesztése. Hungarofruct Kiskönyvtára 16. Bp., 1962, Mezőgazdasági. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
17577.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF