17587.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Csepregi Pál-Zilai János: Szőlőfajtáink. Ampelográfia. Bp.,1955, Mezőgazdasági Kiadó, 386+2 p. Első kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés.