17995.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
Mikes Kelemen: Mulatságos napok. Beszély-cyclus. Az eredeti kéziratból, életrajzi bevezetéssel kiadta: Abafi Lajos. Bp., 1879.,Aigner Lajos,(Wilckens F. C. és Fia-ny.), VIII+341+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.