17994.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 600 HUF
Kemény Elemérné Bródy Mária: Kozmetikai készítmények előállítása elméleti és gyakorlati kézikönyv. Bp., 1943, Magyar Vegyipari Szövetség, 383 p.+XVI t. Kiadói kopott félvászon-kötés, sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal, néhány bejelöléssel.