Kner Izidor: Apró lurkóságok. Tizenkét képpel.
Apró lurkóságok. Tizenkét képpel. Előszó --. Gyoma, 1933. Kner. 83 l. Illusztrált kiadói kissé kopott félvászon-kötésben.