10648.
399. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Mindszenthy jelzéssel: VÍzimalom, 1931. Akvarell, papír. Kissé foltos. Üvegezett, kissé kopott régi fa keretben, hátoldalán Dragita Antal pécsi képkeretező címkéjével.15×21 cm