10647.
399. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Mindszenthy jelzéssel: Híd a folyó felett, 1931. Akvarell, papír. Kissé foltos. Üvegezett, kissé kopott régi fa keretben, hátoldalán Dragita Antal pécsi képkeretező címkéjével. 15,5×21 cm