10649.
399. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Mokos I. jelzéssel: Csónakos. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 12×19 cm