Váli Béla: Az aradi színészet története. 1774-1889. Bp., 1889., Franklin, VIII+2+173 p.+8 t. Átkötött modern dúsan aranyozott egészvászon-kötés, az eredeti borítót bekötötték, pár lap szélén egészen kis folttal.