15014.
399. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Sz. Weress Jolán: Ausztrália közelről. Heinrich Viktor levelei alapján. Bp., 1936, Centrum Rt. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, belül a gerincnél részben levált, címlap szakadt, ajándékozási sorokkal, kopottas állapotban.