Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 270

A világ legszebb helyei sorozat 21 kötete: Provence, Kuba, Törökország, Tunézia, Kalifornia, Prága, Brazília, A bajor kastélyok, Róma, Toszkána, Argentína, New York, Párizs, Kanyonok földje, Andalúzia, Skót kastélyok, A Loire menti kastélyok, London, Velence, Írország, Szentpétervár. Bp., Gabo Kiadó. Képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban, jó állapotban.
15000.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
18
Sven Hedin: A vándorló tó. I. köt. Ford. Mezey Dénes. 29 képpel. A Magyar Földrajzi Társaság könyvtára. Bp., 1940, Franklin, 144 p.+ 8 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, kissé foltos lapokkal.
15001.

Rufpreis:
4 000 HUF
15002.

Rufpreis:
3 000 HUF
15003.

Rufpreis:
5 000 HUF
Dessewffy Arisztid: Velencze. Bp., 1895., Kosmos. 368p.. Szövegközti képekkel illusztrálva. Korabeli aranyozott, kissé kopottas, gerincén sérült félbőr-kötésben. Előzéklapokra korabeli képek beragasztva, ajándékozási sorokkal.
15004.

Dessewffy Arisztid: Velencze. Bp., 1895., "Kosmos". 368p.. Szövegközti képekkel illusztrálva. Korabeli aranyozott, kissé kopottas, gerincén sérült félbőr-kötésben. Előzéklapokra korabeli képek beragasztva, ajándékozási sorokkal.

Rufpreis:
4 000 HUF
15005.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,86
16,18
26
Breitfeld Alajos, Szántó Frigyes (szerk.): Budapesti Borbélyok és Férfifodrászok Ipartestület Jubileumi emlékkönyve 1885-1935. Bp., 1935, Szántó Frigyes kiadása. Fekete-fehér képekkel illusztrált, néhány korabeli reklámmal. Egészvászon kötésben, az eredeti papírborítót bekötötték, kissé sérült gerinccel.
15006.

Rufpreis:
5 000 HUF
Budapest Története I-V. Szerk.: Gerevich László, Kosáry Domokos, Vörös Károly, Horváth Miklós. Bp., 1973-1980, Akadémia Kiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, mellékletekkel.
15007.

Rufpreis:
6 000 HUF
16
15008.

Rufpreis:
5 000 HUF
15009.

Rufpreis:
5 000 HUF
Vagner József: Adatok a Nyitra-városi plebániák történetéhez. (Lenyomat a Nyitramegyei Szemléből.)  Nyitra, 1902. Huszár István. 112 l. Kiadói papírkötésben, minimális sérüléssel
15010.

Rufpreis:
4 000 HUF
Kalauz Pozsony és környékén. Woerl-féle utmutató zsebkönyv. Würzburg, (1896.) Woerl Leo. 1 színes, kihajt. térk.+28 l. 8 lev. Fűzve, kiadói borítékban Egy térkép melléklettel.
15011.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF