15006.
399. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
5 000 HUF
Breitfeld Alajos, Szántó Frigyes (szerk.): Budapesti Borbélyok és Férfifodrászok Ipartestület Jubileumi emlékkönyve 1885-1935. Bp., 1935, Szántó Frigyes kiadása. Fekete-fehér képekkel illusztrált, néhány korabeli reklámmal. Egészvászon kötésben, az eredeti papírborítót bekötötték, kissé sérült gerinccel.