15036.
399. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
[Ossendowski, Ferdynand Antoni (1876-1945)]: Ossendowski: Állatok, emberek és istenek. Beasts men and gods. Ford.: Sajó Aladár. Bp.,én., Franklin, 240 p.+1 (Ossendowski menekülésének útja Ázsiában, kihajtható térkép) t. Harmadik kiadás. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon kötés, kopott borítóval, javított, sérült gerinccel.