15035.
399. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Baktay Ervin, dr.: Hindusztán. 55 képpel és 2 térképpel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1938], Franklin. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kötés foltos, kopottas állapotban.