17165.
399. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Dr. Gróf Béla - Révy Dezső: Gazdasági növénytan. Bp., 19129, Pátria. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.