17164.
399. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Poór Ferencz: A syphilis kórtana és gyógyítása. Bp., 1914, Franklin, VIII+287 p. Átkötött kopott egészvászon-kötés, a hátsó táblán kis sérüléssel. Dr. Koch Béla (1875-?) mosonmagyaróvári tiszti főorvos névbélyegzőjével.