17166.
399. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 000 HUF
Dr. Fritsch Henrik: A nőgyógyászat tankönyve. Orvosok és orvostanhallgatók számára. Bp., 1894, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés (Gottermayer), színezett lapszélek, tulajdonosi pecséttel, kissé kopottas állapotban.