10372.
398. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Raffaello (1483-1520) után, jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. végén vagy a 20. sz. elején működött festő alkotása: Madonna della Sedia. Olaj, falemez. Sérült. 62x50,5 cm