10373.
398. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. festő alkotása: Áldás. Olaj, vászon, sérült, körbevágva. 28,5x22,5 cm