10374.
398. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Körmendy jelzéssel: "Aki ezt az én testemet (...)", 1949. Linómetszet, akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 12,5x11 cm