10371.
398. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
9
Jelzés nélkül, ismeretlen, feltételezhetően a XIX. sz. második felében működött magyar festő alkotása: Zrínyi család sírboltja Szentilonán, Zala vámegyében. Olaj, karton, kissé sérült. Hátoldalán korabeli felirattal. Fa keretben, 15×22 cm