Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
50 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Jelzés nélkül, feltételezhetően XIX sz. festő alkotása reneszánsz mű után. Női portré. Olaj, vászon. Sérült. Dekoratív, historizáló fa keretben. 66,5x52,5 cm