10541.
398. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Gyárkéményék. Akvarell, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 32x23,5 cm