10542.
398. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Alakok. Rézkarc, papír. Üvegezett, dekoratív fa keretben, 15×17 cm