Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
2 400HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Olvashatatlan jelzéssel: Bécsi részlet, háttérben a Szent István-székesegyház (Stephansdom, Stephanskirche). Színezett rézkarc, papír. Üvegezett fa keretben. 12x11 cm.