17668.
398. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Lutter Nándor: Betűszámtan. A középtanodák felsőbb osztályainak. Pest, 1870. Heckenast. Korabeli, aranyozott egészvászon kötésben.Kötéstábla részben elvált a fűzésnél w