17669.
398. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Lutter Nándor: Módszeres vezérkönyv a népiskola mennyiségtanához. Pest, 1870. Heckenast. Korabeli, aranyozott félvászon kötésben.