17667.
398. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
Krümmel Ottó: Az óczeán. Ford.: Csopey László. Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat XXIX. köt. Bp., 1888., K. M. Természettudományi Társulat, VII+288 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói kopott egészvászon-kötés, Molnár-kötés, kopásnyomokkal, intézményi bélyegzőkkel, előzéklapon tollas feljegyzéssel.